125CH-A-05
DigiKey Part Number
2057-125CH-A-05-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
125CH-A-05
Description
CONN RCPT HSG 5POS 1.25MM
Detailed Description
5 Rectangular Connectors - Housings Receptacle White 0.049" (1.25mm)
Packaging
Bag
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Pitch
0.049" (1.25mm)