UEZGUI-1788-43WQR-BA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Future Designs Inc.
In Stock: 0
Unit Price: RM1,334.87200
Datasheet
MFR Recommended
Future Designs Inc.
In Stock: 45
Unit Price: RM1,103.20000
Datasheet
Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I2C, SPI 4.3" (109.22mm) 480 x 272
UEZGUI-1788-43WQR-BA
DigiKey Part Number
622-1062-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
UEZGUI-1788-43WQR-BA
Description
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Customer Reference
Detailed Description
Category
Diagonal Screen Size
4.3" (109.22mm)
Manufacturer
Viewing Area
95.04mm W x 54.00mm H