G125-MW10450L94 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Harwin Inc.
In Stock: 0
Unit Price: RM15.35220
Datasheet
White 26 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Gold 17.7" (450.0mm)
Harwin’s Company Overview
G125-MW10450L94
DigiKey Part Number
952-2467-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
G125-MW10450L94
Description
1.25MM M ON 26AWG 450MM
Customer Reference
Detailed Description
Category
Wire Gauge
26 AWG
Manufacturer
Harwin Inc.
Contact Finish
Gold
Series
Color
White
Packaging
Bulk
Contact Finish Thickness
8.0µin (0.20µm)
Part Status
Obsolete
Number of Rows
1
Contact End
Pin to Cable (Round)
Number of Conductors
1
Length
17.7" (450.0mm)