M80-FC305F1-02-0450L
DigiKey Part Number
952-3986-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M80-FC305F1-02-0450L
Description
CBL ASS RG178 FMALE 450MM 2POS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Individual Wire Leads 1.48' (450.00mm)
Category
Pitch - Connector
0.157" (4.00mm)
Manufacturer
Harwin Inc.
Length
1.48' (450.00mm)