T521V156M025ATE090 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM6.90796
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM7.59908
Datasheet
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
15 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 25 V 2917 (7343 Metric) 90mOhm @ 100kHz