67SLG030030050PI00 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | 67SLG030030050PI00 |
Description | RFI FILM OVER FOAM PU SOLDER |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RFI Film Over Foam Polyurethane Foam, Tin-Copper Polyester (SN/CU) Solder |
Datasheet | Datasheet |
Category | Width 0.118" (3.00mm) |
Manufacturer Laird Technologies EMI | Length 0.197" (5.00mm) |
Series | Height 0.118" (3.00mm) |
Part Status Active | Attachment Method Solder |
Type Film Over Foam | Operating Temperature -40°C ~ 70°C |