141-16SMRSM+
DigiKey Part Number
3157-141-16SMRSM+-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
141-16SMRSM+
Description
COAX CBL SMA TO SMA 16"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA Hand Formable .141 16.00" (406.40mm)
Length
16.00" (406.40mm)
Overall Impedance
50 Ohms
Frequency - Max
18 GHz
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C