JSPQW-100+
DigiKey Part Number
3157-JSPQW-100+TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
JSPQW-100+
Description
C & W 90 HYBRID, 40 - 100 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Power Divider 40 MHz ~ 100 MHz Isolation (Min) 24dB 14-SMD Module
Category
Frequency
40 MHz ~ 100 MHz
Manufacturer
Mini-Circuits
Specifications
Isolation (Min) 24dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Size / Dimension
0.803" L x 0.250" H (20.40mm x 6.35mm)