RMK-5-2751+
DigiKey Part Number
3157-RMK-5-2751+TR-ND - Tape & Reel (TR)
3157-RMK-5-2751+CT-ND - Cut Tape (CT)
3157-RMK-5-2751+DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
RMK-5-2751+
Description
MLTPLR, OUTPUT 2250 - 2750 MHZ
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF IC Frequency Multiplier General Purpose 2.25GHz ~ 2.75GHz Up/Down Converter
Category
Frequency
2.25GHz ~ 2.75GHz