0039000038-12-N9-D
DigiKey Part Number
0039000038-12-N9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000038-12-N9-D
Description
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)