0039000040-10-A9
DigiKey Part Number
0039000040-10-A9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000040-10-A9
Description
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 18 AWG Jumper Lead Pin to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Orange
Contact End
Pin to Cable (Round)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)