0039000059-12-N2
DigiKey Part Number
0039000059-12-N2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000059-12-N2
Description
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact Finish
Tin
Series
Color
Brown
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)