0430300003-03-L2
DigiKey Part Number
0430300003-03-L2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-L2
Description
3" PRE-CRIMP A2016L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Blue
Length
3.00" (76.20mm)