0430300003-12-W0-D
DigiKey Part Number
0430300003-12-W0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-W0-D
Description
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Customer Reference
Detailed Description
White 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
White
Contact End
Socket to Socket
Length
12.0" (304.8mm)