0502128000-08-R4
DigiKey Part Number
0502128000-08-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-08-R4
Description
8" PRE-CRIMP 1854 RD001 RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
0502128000-08-R4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)