0502128000-10-S4-D
DigiKey Part Number
0502128000-10-S4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-10-S4-D
Description
10" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
EDA/CAD Models
0502128000-10-S4-D Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)