0502128000-11-A4-D
DigiKey Part Number
0502128000-11-A4-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-11-A4-D
Description
11" PRE-CRIMP 1854 OR001 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 11.0" (279.4mm)
EDA/CAD Models
0502128000-11-A4-D Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
11.0" (279.4mm)