0502128000-12-A4
DigiKey Part Number
0502128000-12-A4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-A4
Description
12" PRE-CRIMP 1854 OR001 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
EDA/CAD Models
0502128000-12-A4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)