0502128000-12-S4
DigiKey Part Number
0502128000-12-S4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0502128000-12-S4
Description
12" PRE-CRIMP 1854 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
EDA/CAD Models
0502128000-12-S4 Models
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Slate
Contact End
Socket to Cable (Round)
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)