BLM15KD300SN1D | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | BLM15KD300SN1D |
Description | FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN |
Manufacturer Standard Lead Time | 19 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 30 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 3.1A 17mOhm |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | BLM15KD300SN1D Models |
Category | Current Rating (Max) 3.1A |
Manufacturer Murata Electronics | DC Resistance (DCR) (Max) 17mOhm |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 0402 (1005 Metric) |
Part Status Active | Mounting Type Surface Mount |
Filter Type Signal Line | Height (Max) 0.022" (0.55mm) |
Number of Lines 1 | Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) |
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz | Base Product Number |