LLL185R71C473MA01L is Obsolete and no longer manufactured.
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: RM1.44429
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
0.047 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)