XRCPB24M000F2P00R0 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Murata Electronics
In Stock: 31,709
Unit Price: RM1.22000
Datasheet
24 MHz ±20ppm Crystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead