PMEG2002AESF,315 | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | PMEG2002AESF,315 |
Description | DIODE SCHOTTK 20V 200MA DSN06032 |
Customer Reference | |
Detailed Description | Diode 20 V 200mA Surface Mount DSN0603-2 |
Datasheet | Datasheet |
Category | Reverse Recovery Time (trr) 1.9 ns |
Mfr | Current - Reverse Leakage @ Vr 45 µA @ 20 V |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capacitance @ Vr, F 25pF @ 1V, 1MHz |