10TAE68M is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM8.63000
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 915
Unit Price: RM12.21000
Datasheet
68 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 2917 (7343 Metric) 25mOhm @ 100kHz