HB4009HLT | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | HB4009HLT |
Description | MOD SIN 2. 5GD 1:1 HF SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 180µH LAN 2.5G Base-T Pulse Transformer Surface Mount |
Datasheet | Datasheet |
Category | Inductance 180µH |
Manufacturer Pulse Electronics | Mounting Type Surface Mount |
Series | Size / Dimension 0.594" L x 0.280" W (15.10mm x 7.10mm) |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm) |
Part Status Active | Operating Temperature 0°C ~ 70°C |