MCR01MRTF68R0 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Bourns Inc.
In Stock: 127,496
Vishay Dale
In Stock: 34,539
Panasonic Industry
68 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film