MCR03ERTJ201 is Discontinued and no longer carried by DigiKey.
Available Substitutes:
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 24,941
Unit Price: RM0.39000
Vishay Dale
In Stock: 43,870
Unit Price: RM0.39000
YAGEO
200 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film