4D35000.2000
DigiKey Part Number
1758-1005-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
4D35000.2000
Description
F-40X40 40X40MM EXTRUSION 2 METE
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
T-Slot Extruded Aluminum Profile 78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)
Active
Mfr
Type
Series
Specifications
78.740" L x 1.575" W x 1.575" H (2000.00mm x 40.00mm x 40.00mm)