EWK107B7224MV-T is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Unit Price: RM0.26439
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Unit Price: RM0.26439
Datasheet
0.22 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)