175101-R1-18.00
DigiKey Part Number
ACX2115-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-18.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 18"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 18.00" (457.20mm)
Length
18.00" (457.20mm)
Overall Impedance
50 Ohms