175101-R1-24.00
DigiKey Part Number
ACX2114-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
175101-R1-24.00
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type Hand Formable .085 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Overall Impedance
50 Ohms