0039000059-10-A0-D
DigiKey Part Number
0039000059-10-A0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0039000059-10-A0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Customer Reference
Detailed Description
Orange 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Orange
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)