0430300002-12-G0
DigiKey Part Number
0430300002-12-G0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-12-G0
Description
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Green
Length
12.0" (304.8mm)