0430300002-03-G0
DigiKey Part Number
0430300002-03-G0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300002-03-G0
Description
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Customer Reference
Detailed Description
Green 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Green
Length
3.00" (76.20mm)