0430300003-03-N0-D
DigiKey Part Number
0430300003-03-N0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-N0-D
Description
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Contact End
Socket to Socket
Length
3.00" (76.20mm)