0430300003-03-R0-D
DigiKey Part Number
0430300003-03-R0-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-03-R0-D
Description
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Socket
Length
3.00" (76.20mm)