0430300003-12-L4
DigiKey Part Number
0430300003-12-L4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-L4
Description
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)