0430300003-12-R4
DigiKey Part Number
0430300003-12-R4-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-R4
Description
12" PRE-CRIMP A2015R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
24 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)