0430300003-12-R2
DigiKey Part Number
0430300003-12-R2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300003-12-R2
Description
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Customer Reference
Detailed Description
Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Color
Red
Contact End
Socket to Cable (Round)
Length
12.0" (304.8mm)