0457501111-12-L0
DigiKey Part Number
0457501111-12-L0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-L0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Customer Reference
Detailed Description
Blue 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Blue
Length
12.0" (304.8mm)