0457501111-12-N0
DigiKey Part Number
0457501111-12-N0-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0457501111-12-N0
Description
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Customer Reference
Detailed Description
Brown 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
20 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)