1CTQC15173F1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM1.82274
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM1.89974
Datasheet
KYOCERA AVX
150 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16 V 2917 (7343 Metric) 70mOhm @ 100kHz