2R5TPE330M9 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM8.35871
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 0
Unit Price: RM4.64353
Datasheet
In Stock: 738
330 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5 V 2917 (7343 Metric) 9mOhm @ 100kHz