ERJ-P14J243U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 3,173
Unit Price: RM0.95000
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Unit Price: RM0.34503
Datasheet
Vishay Dale
Vishay Dale
24 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film