JMK063ABJ105KP-F is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 1,312
Unit Price: RM0.67000
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 75,000
Unit Price: RM0.51000
Datasheet
YAGEO
YAGEO
1 µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)