JWK107B7224MV-T is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Unit Price: RM543.52820
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 80
Unit Price: RM382.00000
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Upgrade
Similar
0.22 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)