C1005X7R1E224K050BB is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 61,056
Unit Price: RM0.59000
Datasheet
Similar
Murata Electronics
In Stock: 196,057
Unit Price: RM0.39000
Datasheet
0.22 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)