MMZ0603S102ET000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 2,316
Unit Price: RM0.10000
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 49,732
Unit Price: RM0.10000
Datasheet
Murata Electronics
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 125mA 2.6Ohm