J100N50X4 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 4244-J100N50X4-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | J100N50X4 |
Description | RF ATTENUATOR 50OHM |
Manufacturer Standard Lead Time | 8 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF Attenuators 0 Hz ~ 3 GHz 50 Ohms 100W |
Datasheet | Datasheet |
Category | Frequency Range 0 Hz ~ 3 GHz |
Manufacturer TTM Technologies, Inc. | Power (Watts) 100W |
Packaging Tray | Impedance 50 Ohms |