J100N50X4B
DigiKey Part Number
4244-J100N50X4B-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
J100N50X4B
Description
RF ATTENUATOR 50OHM
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 0 Hz ~ 4 GHz 50 Ohms 100W
Category
Frequency Range
0 Hz ~ 4 GHz
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Power (Watts)
100W
Packaging
Tray
Impedance
50 Ohms